SZAFY NA WYMIAR

Szafy wnękowe do przedpokoju na wymiar

Szafa wnękowa na wymiar to najlepszy sposób na to, aby zapewnić w swoim mieszkaniu przestrzeń na ubrania, pościel i tekstylia, a zarazem utrzymanie ich w należytym porządku. Taką samą funkcję pełnią rzadziej spotykane garderoby na wymiar, czyli odpowiednio zagospodarowane schowki na odzież, buty oraz inne rzeczy. Dopasowanie tych mebli do warunków w pomieszczeniu to praca, którą należy powierzyć fachowcom.  Dlatego w ofercie Kosicki Meble znajdują się szafy i garderoby na wymiar.

Ponieważ mamy wieloletnie doświadczenie w ich projektowaniu, oferujemy szafy do każdego pomieszczenia. Dotyczy to także poddaszy – jeśli potrzebna jest garderoba ze skosami, z przyjemnością zaprojektujemy odpowiednią. Chcesz zabudować wnękę? Żaden problem – robimy także szafy wnękowe na wymiar. Masz nieustawne pomieszczenie? Tu właśnie doskonale pasuje szafa na wymiar. Przedpokój i inne pomieszczenia zyskają dzięki takim meblom na ergonomii!

Szafa wnękowa
garderoby na wymiar

GARDEROBA ZE SKOSAMI

Nowoczesne garderoby na wymiar

Minimalna powierzchnia garderoby wynosi 4m2. Aby przestrzeń ta w pełni Ci posłużyła, oferujemy jej kompletne, dopasowane wyposażenie. Czy będzie to garderoba dziecięca, garderoba do przedpokoju na wymiar czy garderoba w pokoju dziennym, przystosujemy ją pod potrzeby domowników. Zaplanujemy i wykonamy półki na odzież, tekstylia i buty, miejsce na wiszące drążki, organizery i szafki – mówiąc krócej wszystko, co jest potrzebne do tego, aby garderoba stała się w pełni praktyczną przestrzenią.

Projektujemy nowoczesne garderoby do przedpokoju na wymiar i innych pomieszczeń w taki sposób, aby każdy miał pełen komfort podczas ich codziennego użytkowania. A może potrzebujesz meble do łazienki na wymiar? Tylko powiedz, co jest potrzebne, a wykonamy to dla Ciebie. Nie boimy się żadnych wyzwań i z przyjemnością realizujemy niestandardowe projekty.

Szafy i Garderoby na wymiar

Galeria Zdjęć Realizacji

Szafy do przedpokoju na wymiar z lustrem to funkcjonalność i ozdoba

Szafa w pomieszczeniu pełni dwie role. Pierwsza – to oczywiście zapewnienie miejsca na staranne ułożenie i powieszenie na wieszakach ubrań oraz tekstyliów. Druga – jest na tyle dużym meblem, że ma znaczący wpływ na wystrój, do którego musi być dopasowana. A więc musi estetycznie się prezentować. Wykonamy dla Ciebie odpowiednią, niezależnie  od tego, czy potrzebna jest szafa w stylu angielskim, skandynawskim czy nowoczesnym. 

Proponujemy także szafy na wymiar z lustrem. Warto podkreślić, że jego zastosowanie nie tylko pozwoli się przeglądać, ale również wpłynie na optyczne powiększenie pokoju. Dlatego często zamawiane są u nas szafy do przedpokoju na wymiar – jak wiadomo pomieszczenie to jest zazwyczaj niewielkie. Zastosowanie lustra nie jest ograniczone do modeli wolnostojących. Nie stanowi dla nas problemu również szafa wnękowa z lustrem.

Szafa przesuwna na zamówienie z wybranym otwieraniem

Niezależnie od tego, czy interesuje Cię nowoczesna szafa do przedpokoju z siedziskiem, szafa do sypialni na wymiar czy szafa wnękowa z siedziskiem, istotny jest wybór sposobu jej otwierania. Możliwe są dwa: uchylny lub przesuwny. Należy wziąć pod uwagę, że przy uchylnych zachodzi konieczność zapewnienia odpowiedniej ilości miejsca przed szafą. Dlatego w pomieszczeniach, w których nie jest to możliwe, doskonałym rozwiązaniem będzie szafa przesuwna na wymiar.

Jeśli jednak ma się wystarczającą ilość miejsca, wówczas  szafa wolnostojąca lub szafa wnękowa na wymiar może mieć standardowe drzwi uchylne. W naszej ofercie znajdują się szafy mające drzwi otwierane na oba sposoby – to Ty decydujesz, na który postawić. A jeśli nie masz pewności, który sposób otwierania drzwi sprawdzi się lepiej, z chęcią doradzimy!

Solidna szafa wnękowa na wymiar

Pracujemy wyłącznie na solidnych materiałach, cechujących się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz wpływ takich czynników zewnętrznych, jak wilgoć, wysokie i niskie temperatury czy insekty. Dlatego każda wykonana przez nas szafa do przedpokoju na wymiar czy szafa wnękowa na wymiar do przedpokoju posłuży Ci przez długie lata. Oczywiście równie ważna jest dla nas także jakość wykonania. Czy będzie to duża szafa narożna, garderoba lub szafa w stylu angielskim na wymiar, otrzymasz mebel niezwykle estetyczny.

Nie musisz obawiać się wysokich kosztów. Pomimo doskonałej jakości wykonania naszych mebli, nasze ceny są bardzo przystępne. Możesz przekonać się o tym w dowolnej chwili, umawiając na darmową, niezobowiązującą wycenę. Dzięki temu dowiesz się, ile będzie kosztować wymarzona szafa pod zabudowę na wymiar. Ponadto gwarantujemy montaż mebla na miejscu w dogodnym dla Ciebie terminie i o wybranej przez Ciebie porze. Daje Ci to pewność, że mebel zostanie właściwie złożony.

Szafy wnękowe z lustrem i duże garderoby na wymiar

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Wykonujemy kompleksowo szafy wnękowe z lustrem do przedpokoju i innych pomieszczeń oraz zabudowy szaf wnękowych. Pomożemy Ci także w stworzeniu garderoby, z której aż przyjemnie będzie korzystać. Każda szafa pod zabudowę na wymiar naszej firmy to gwarancja pełnej satysfakcji. 

Jak wyglądają szafy przesuwne do przedpokoju na wymiar oraz inne wykonane przez nas projekty, możesz zobaczyć w galerii na tej stronie. Takie meble mogą wkrótce znaleźć się w Twoim domu. Zapraszamy do kontaktu już dzisiaj!

Szafy wnękowe i garderoby na wymiar