Łóżko tapicerowane na wymiar

ŁÓŻKA TAPICEROWANE NA WYMIAR

Łóżka do sypialni tapicerowane na wymiar

Zarówno łóżka, jak i narożniki tapicerowane mają zapewniać wygodę. Jednym ze sposobów na podniesienie komfortu użytkowania tych mebli jest wyposażenie ich w zagłówek tapicerowany. To element pozwalający wygodnie oprzeć się np. podczas oglądania filmu czy też czytania w łóżku. Ponadto podnosi on estetykę całego mebla. Jako producent mebli tapicerowanych na wymiar możemy wykonać łóżko, narożnik czy sofę z zagłówkiem.

Wykonujemy wezgłowia tapicerowane dopasowane do stylu wykonania mebla. Dzięki temu stanowi ono spójną całość z kanapą lub łóżkiem. Ponadto pomaga w wyciszeniu sypialni, podnosząc komfort wypoczynku. Dlatego warto rozważyć ten dodatek niezależnie od tego, czy chcesz zamówić łóżko młodzieżowe tapicerowane czy narożnik tapicerowany do salonu. Z pewnością każda osoba, która skorzysta z mebla z wezgłowiem, będzie Ci za to wdzięczna.

ŁÓŻKA TAPICEROWANE DLA DZIECIE I MŁODZIEŻY NA WYMIAR

Łóżka tapicerowane z pojemnikiem na wymiar

Łóżko nieodmiennie kojarzy się z pościelą, w której wypoczywamy po pełnym obowiązków dniu. Dlatego powinno być wyposażone w praktyczny pojemnik, który pozwoli na jej przechowanie. Właśnie takie łóżka do sypialni tapicerowane oraz sofy rozkładane tapicerowane wykonujemy. Możemy także zaproponować tapicerowanie kanapy oraz narożniki kuchenne tapicerowane z pojemnikami. Dzięki temu zachowasz porządek i nie musisz myśleć o miejscu do przechowywania pościeli.

Jeśli potrzebne łóżko tapicerowane z pojemnikiem na wymiar do hotelu lub pensjonatu, możemy wykonać je bez takiego pojemnika. Wszystko zależy tylko i wyłącznie od tego, co chce mieć klient. Jeśli nie wiesz, jaki rodzaj łóżka będzie najlepszy do danego pomieszczenia, z chęcią podpowiemy właściwe rozwiązania. Zyskasz dzięki temu pewność, że wybrany narożnik tapicerowany czy łóżko tapicerowane dla dziewczynki doskonale sprawdzą się w miejscu przeznaczenia.

Łóżka tapicerowane na wymiar

Łóżka tapicerowane do sypialni i dla dzieci na wymiar

Galeria Zdjęć Realizacji

Łóżka tapicerowane na wymiar dla dzieci i młodzieży

Sypialnia lub kącik wypoczynkowy nie mogą obejść się bez wygodnego mebla, na którym spoczniesz. Jaki będzie to mebel? To zależy od pomieszczenia. Sofa tapicerowana świetnie prezentuje się w reprezentacyjnym salonie, w którym przyjmujesz gości, a w zacisznych sypialniach niezbędne będzie łóżko lub kanapa tapicerowana. Dzieci również wymagają wygodnego miejsca na relaks. Takimi miejscami mogą być kanapy tapicerowane z funkcją spania lub inne łóżka tapicerowane dla dziecka. Aby mieć pewność, że mebel nie będzie zajmować zbyt dużej przestrzeni i wkomponuje się w umeblowanie, najlepiej zamówić model wykonany na wymiar.

Meble tapicerowane na wymiar to jeden z aspektów naszej działalności, w którym możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem. Wykonujemy narożniki tapicerowane z funkcją spania, fotele tapicerowane, sofy tapicerowane pikowane, możesz u nas zamówić również łóżko młodzieżowe tapicerowane oraz inne meble tapicerowane na zamówienie. Dzięki optymalnemu dopasowaniu mebla do pomieszczenia stanowi on praktyczny dodatek oraz pozwala na właściwe rozplanowanie przestrzeni.

Meble tapicerowane na zamówienie

Kosicki Mebla to firma, która wykonuje różne meble tapicerowane. Oprócz łóżek oferujemy także Stoły i krzesła, pufy, ławy oraz fotele. Znajdują one szerokie zastosowanie zarówno w mieszkaniach prywatnych, jak i miejscach reprezentacyjnych. Fotel tapicerowany doskonale będzie prezentować się w domu prywatnym, gabinecie czy sali klubowej. Taki meble podnosi estetykę miejsca – a my wykonamy go w zgodności z aranżacją pomieszczenia.

Z kolei pufa tapicerowana to wygodne siedzisko w wielu miejscach – od pokoju młodzieżowego po sklep obuwniczy. W tym drugim przypadku idealna jest pufa tapicerowana okrągła lub ławka pufa tapicerowana. A Do mieszkań prywatnych nadaje się świetnie pufa tapicerowana otwierana – w jej wnętrzu można schować przedmioty, na które nie ma miejsca nigdzie indziej lub które potrzebne są dość często. Warta uwagi jest także pufa tapicerowana do przedpokoju – bardzo praktyczne rozwiązanie zwłaszcza przy dzieciach oraz osobach starszych. Jej zastosowanie pomaga w wygodnej zmianie obuwia.

Meble tapicerowane: łóżka, pufy, ławki na wymiar w dobrej cenie

Kosicki Meble to producent narożników tapicerowanych oraz łóżek tapicerowanych. A ponieważ to również producent foteli tapicerowanych, ław oraz puf, korzystając z jego oferty możesz wyposażyć całe mieszkanie. Wszystkie pufy, fotele, krzesła tapicerowane wykonywane są z najlepszej jakości materiałów, co daje gwarancję ich długotrwałej, bezawaryjnej eksploatacji. Niezależnie od tego, czy zamawiasz nowoczesny tapicerowany narożnik kuchenny czy pufy – ławki tapicerowane, inwestujesz w solidny mebel.

Pomimo wysokiej jakości wykonania, wszystkie nasze meble tapicerowane na wymiar – narożniki, wersalki czy pufy – mają bardzo przystępne ceny. Nie zawsze mogą pochwalić się tym inni producenci mebli tapicerowanych. Jeśli interesuje Cię pufa tapicerowana pikowana, kanapy tapicerowane rozkładane czy inna nasza propozycja, skontaktuj się z nami już dzisiaj!

Meble Kosicki to producent mebli tapicerowanych, któremu możesz zaufać!

Łóżka tapicerowane na wymiar