meble łazienkowe na wymiar

MEBLE ŁAZIENKOWE NA WYMIAR

Jakie meble do łazienki na wymiar wykonujemy?

Meble łazienkowe na wymiar to określenie ogólne, warto więc doprecyzować, jakie konkretnie sprzęty wykonujemy. Zasadniczo wszystkie łazienki wymagają szafek. Tutaj można wskazać dwa ich rodzaje: szafki pod umywalkę na wymiar oraz wiszące szafki łazienkowe pod wymiar. Pierwsze przeznaczone są zazwyczaj do przechowywania w nich środków czystości oraz chemii domowej, jak płyny do podłogi czy proszki do prania. W środku znajduje się półka, a w zależności od szerokości umywalki, szafka pod umywalkę na zamówienie może mieć dwoje drzwiczek lub jedne.

Wiszące szafki na zamówienie do łazienki są zazwyczaj umieszczane nad umywalką. Przechowuje się w nich podstawowe kosmetyki, artykuły higieniczne, a w wielu domach służą również jako miejsce na bandaże, plastry czy nawet domowa apteczka z lekarstwami. Ilość półek oraz drzwiczek różni się od gabarytów danej szafki – najpowszechniej spotykana jest szafka łazienkowa z lustrem na wymiar mająca dwoje drzwiczek, jednak możemy wykonać dla Ciebie trójdrzwiczkową lub z jednymi drzwiczkami.

SZAFKI ŁAZIENKOWE NA WYMIAR

Szafki i słupki łazienkowe na wymiar

Łazienka to miejsce, które wymaga mebli odpornych na obecną tam wilgoć oraz parę wodną. Ponadto należy umieścić je w taki sposób, aby nie utrudniały dostępu do urządzeń sanitarnych. Aby zapewnić pełną ergonomię tego pomieszczenia, najlepsze będą meble łazienkowe na wymiar. Wybierając meble na wymiar do łazienki zyskujesz pewność wygody bez jakichkolwiek wyrzeczeń związanych z funkcjonalnością. Ponadto jeśli wykonane są w sposób estetyczny, łazienka staje się przyjemniejszym wizualnie miejscem.

Jeśli interesuje Cię zabudowa łazienkowa na wymiar, warto powierzyć zadanie jej wykonania naszej firmie. Mamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkowaniu mebli tego typu, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej nietypowe meble na wymiar. Realizujemy zarówno pomysły naszych klientów, jak również z przyjemnością doradzamy najlepsze rozwiązania osobom, które nie wiedzą, jakie meble łazienkowe najlepiej sprawdzą się w ich łazienkach.

GALERIA ZDJĘĆ REALIZACJI

Meble łazienkowe: szafki, słupki i zabudowy na wymiar

Czy warto wybrać meble łazienkowe drewniane na wymiar?

Jeśli cenisz sobie naturalność oraz klasyczną elegancję, możesz zastanawiać się, czy meble łazienkowe drewniane na wymiar sprawdzą się w tym pomieszczeniu? Odpowiedź na to pytanie brzmi: tak, ale drewno musi być odpowiednio przygotowane do warunków. Ze względu na dużą wilgotność, każda szafka łazienkowa drewniana musi być przed nią odpowiednio zabezpieczona. Dlatego szafki łazienkowe na wymiar wykonujemy z płyt cechujących się wysoką odpornością na wilgoć, wodę oraz pleśń, a także korzystamy z impregnatów zabezpieczających materiał.

Jako producent mebli łazienkowych na wymiar doskonale wiemy, że szafki do łazienki na wymiar nabywa się z myślą o długoletniej eksploatacji. Dlatego wszystkie nasze szafki na wymiar do łazienki wykonywane są z solidnych, wysokiej klasy materiałów drewnianych. Przekłada się to na możliwość ich wieloletniego użytkowania. Dbamy o każdy szczegół, dlatego każda szafa do łazienki na wymiar ma zawiasy wykonane z materiałów odpornych na rdzę, zaś uchwyty ergonomiczne kształty, co jeszcze bardziej podnosi komfort ich użytkowania.

Jakiego koloru powinna być zabudowa łazienki na wymiar?

Oprócz solidnych materiałów wykonania oraz ergonomiczności mebli równie ważna jest ich kolorystyka. Jaką barwę powinny mieć szafki łazienkowe na wymiar? To już zależy od aranżacji pomieszczenia. W większości domów i mieszkań łazienki wykonane są w stylu nowoczesnym. Tutaj sprawdzą się meble łazienkowe na wymiar w barwach jasnych, jak biała, kremowa czy złota.

Jednak jeśli chcesz wnieść do łazienki nieco elegancji i stawiasz na drewno, możliwe są jego różne odcienie – od ciemnego (mahoń, wenge) po jasny (dąb sibu złoty, jasny orzech). Właściwa barwa szafek pozwoli na znaczące podniesienie estetyki pomieszczenia. A jako producent mebli łazienkowych na wymiar jesteśmy w stanie wykonać szafki łazienkowe na wymiar w dowolnych barwach. Marzy Ci się niebieska, zielona lub czerwona szafka pod umywalkę na wymiar? Z przyjemnością wykonamy taką dla Ciebie!

Solidne i tanie meble łazienkowe na wymiar

Ile kosztują dobre meble łazienkowe na wymiar? Łazienka nie będzie dużym wydatkiem – jeśli skorzystasz z naszej oferty. Oferujemy wysokiej jakości meble łazienkowe na wymiar. Projektujemy i produkujemy nie tylko szafki wiszące i pod umywalkę. Słupek łazienkowy na wymiar czy duża szafa do łazienki na wymiar nie są dla nas żadnym problemem. Jesteśmy w stanie wykonać dla Ciebie każdy mebel łazienkowy, jakiego potrzebujesz. Meble do łazienki na zamówienie wykonujemy w krótkich terminach, co jest naszym kolejnym atutem.

Nieustawna łazienka? Meble łazienkowe na wymiar sprawią, że stanie się ergonomiczna przestrzenią, gdzie wszystko będzie miało swoje miejsce. Docenisz to zarówno podczas porannej toalety, jak i w trakcie relaksu w wannie. A ile będą kosztować Twoje meble łazienkowe na zamówienie? Dokonamy wyceny za darmo – skontaktuj się z nami już dzisiaj telefonicznie lub drogą mailową, aby poznać dokładną cenę. Z pewnością będzie ona niższa, niż myślisz!

Meble łazienkowe na wymiar